2018-10-22 

By zwiększyć efektywność zajęć Dziecka

Drogi Rodzicu,

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzasz i powierzasz nam wodną edukację Twojego Dziecka- podczas zajęć Wodnej Akademii. Jesteśmy dumni, że możemy pracować właśnie z Nim, dlatego też codziennie dokładamy wszelkich starań by nasza praca z młodym człowiekiem była na najwyższym poziomie. By realizować te cele w swoim wolnym czasie uczestniczymy w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, które podnoszą jakość zajęć Wodnej Akademii.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z krótkim poradnikiem o zajęciach, po jego zastosowaniu w życiu codziennym zaobserwujecie pozytywny wpływ na dalszą część edukacji Dziecka.

 1. Twoje Dziecko jest dla nas tak samo ważne jak dla Ciebie
 2. Dbamy o nie i nie pozwolimy, aby zadziała mu się krzywda
 3. Działamy, tak by Twoje Dziecko osiągnęło wysoki poziom wyszkolenia
 4. Zapewniamy jego uśmiech
 5. Uczymy dyscypliny
 6. Wodna Akademia poprzez pływanie i ratownictwo kształtuje charakter Dziecka
 7. Wpływamy na jego sukces na wszystkich polach działania poprzez determinację, jaką zdobędzie dzięki pływaniu
 8. Rozwijamy pasję
 9. Nie krzywdzimy Twojego Dziecka, ale też dokładamy cegiełkę do jego wychowania…..

 

Dlatego liczymy na Twoją pomoc w 7-miu punktach….

 

 1. Przyprowadzaj Dziecko na zajęcia punktualnie, a tym samym nauczysz go dotrzymywania umówionych terminów
 2. Po pierwszym miesiącu „wspólnego przebierania się w szatni” postaw przed synem/ córką wyzwanie- dziś przebierasz się samo (nie ważne, że skarpetki zostaną pomylone, a koszulka będzie tył na przód). Za dziesiątym razem tych samych błędów skoryguje je i będzie SAMODZIELNE
 3. Nie wprowadzaj Dziecka na nieckę basenową, na której nie możecie się ze sobą rozstać i pozostaje tysiące buziaków i przytuleń.

Tak, wiemy uczucia są ważne, ale … Daj „kopa na szczęście” – poradzi sobie, wierzysz w nie (Dziecko jest zdolne i to cecha, którą odziedziczyło właśnie po Tobie! A zajęcia trwają tylko 90 minut)

 1. Chcesz obserwować zmagania i postępy swojego Dziecka? Doskonale to rozumiemy, ale prosimy ułatw pracę zarówno nam jak i Twojemu Dziecku tzn. Stan w takim miejscu, aby syn/ córka Cię nie widzieli. Rodzicu, Twoja buzia przy szybie najczęściej powoduje rozproszenie, a czasem płacz spowodowany zmęczeniem z przedszkola/ szkoły, słabszym dniem.
 2. Rodzicu jesteś aktywny fizycznie i czas dziecka podczas zajęć WA wykorzystujesz również na wolne pływanie? Wspaniale, cieszymy się, że dbasz o aktywność fizyczną i dajesz pozytywne wzorce, ale prosimy nie wybieraj toru tuż obok Dziecka to wpływa na jego dekoncentrację i zajęcia przestają być efektywne.
 3. Rodzicu, motywuj swoje Dziecko- chwal za dobrze wykonane zadania, karć za kaprysy i nieposłuszeństwo. Pamiętajcie wspólnie o porządku.
 4. Rodzicu, pamiętaj, że na zajęciach WA jest dyscyplina – wspomagaj autorytet trenerów.

 

Przestrzegając tych kliku jakże prostych punktów wspólnie osiągniemy sukces i wykształcimy młodego, zdolnego człowieka z pasją do wody i bezpieczeństwa…. 

 

 

Trenerzy Wodnej AkademiiWróć

KONTAKT

Hala Sportowa w Bilczy
ul. Szkolna 1, 26-026 Bilcza
tel.:600 277 735 (Beata)
e-mai: biuro@swietokrzyskiewopr.eu
Czynne we wtorki: 10:00 – 18:00
oraz czwartki: 10:00-15:00

NASZA SIEDZIBA

ul. Zagórska 182A
25-362 Kielce
KRS: 0000491071
NIP: 6572912857
REGON: 260743254